Byliny pro vás

Aura
12 January, 2014

Aura

Když jsem poprvé uviděla svou auru, byl to pro mne úžasný zážitek. Meditovala jsem v sedě na zemi a dívala jsem se do jednoho bodu před sebou. Vyprázdnila jsem mysl a sledovala jen svůj dech. Mírně jsem rozostřila zrak a najednou se kolem mne rozprostřela nádherná barva. Těsně u těla jsem měla krásně zářivou modrou barvu v šířce asi 20 cm, dále asi do vzdálenosti 1,5 m od těla jsem viděla sytou tmavě fialovou barvu. Byl to velmi silný zážitek! Nikdy na to nezapomenu.

 

Když se chcete naučit vidět auru, je nejlepší bílé pozadí (ale někomu vyhovuje i černé). Zdvihněte ukazováček asi 40 cm od očí a pozorujte ho. Snažte se nemrkat, zkuste trochu rozostřit zrak. Po chvilce byste mohli uvidět slabou bílo-modrou zář okolo prstu. Když s ním zahýbete, zář se pohybuje za prstem. Potom si můžete před bílé pozadí posadit člověka a sledovat okolí jeho hlavy. Po chvíli byste opět měli vidět světlou zář (svatozář). Někteří lidé mají energii zářivou, rozprostírající se daleko od těla. Jiní ji mají staženou přímo k tělu, hlavně když v sobě mají např. nějaký strach nebo jsou nemocní. Chce to trénovat a být vytrvalí. Nejprve uvidíte jen zář, později i barvy. Já vidím takovouto zář i okolo stromů, kopců, zkrátka všude. Vše je pro mě nyní velice živé a zázračné!

 

A nyní si povíme něco o barvách aury. Na toto téma jsem čerpala z knihy Barvy života od Pamely Oslie.

Naše aura obsahuje mnoho různě zbarvených pruhů. Jeden či dva pruhy, které jsou nejblíž u našeho těla, jsou naše barvy života. Tyto barvy se nemění. Ale vnější pruhy naší aury často mění barvu i velikost, protože odrážejí to, co se s námi v určitém okamžiku děje.

Autorka dělí barvy aury na:

  • tělesné (tito lidé zpracovávají informace převážně smysly svého těla) – červená, oranžová, magenta, žlutá.

  • mentální (tito lidé berou život intelektuálně, shromažďují informace a analyzují) – mentálně zlatá, tělesně zlatá, citlivě zlatá, milující zlatá, zelená

  • emocionální (prožívají život na úrovni svých pocitů, emocí, intuice) – modrá, fialová, indigová, levandulová, krystal

 

Červená – červení lidé jsou tělesní a sexuální. Žijí své životy tady a teď, s nadšením, silou, odvahou a sebedůvěrou.

 

Oranžová – odvážní lidé, co milují vzrušení z fyzického nebezpečí. Jsou to realisté, dobrodruzi.

 

Magenta – bizarní samotáři, na život se dívají z neobvyklé prespektivy, nedodržují splečenské zvyklosti. Tato barva je dnes vzácná.

 

Žlutá – mají nejvíce rádi legraci, mají toho nejsvobodnějšího ducha, jsou nejenergičtější a nejvíce dětské. Smyslem jejich života je přinášet lidem radost, bavit se a pomáhat uzdravit planetu. Milují přírodu a často ochraňují životní prostředí.

 

Mentálně zlatá – mají kolem sebe světlý, medově zbarvený pruh, který je obvykle těsně u těla. Mají sklon nechávat si city a myšlenky pro sebe. Potřebují analyzovat každý krok a pochopit jeho logiku. Rádi si vytvářejí pevné základy. Každý detail puntičkářsky zpracovávají. Neradi mění své zvyky. Nevěří ničemu, co nevidí na vlastní oči.

 

Tělesně zlatá – sytě zlatý pruh doplněný pruhem tmavě nazelenalým. Touží po jistotě, stabilitě, řádu a kázni. Bývají vážní a dobře se ovládají. Požadují spolehlivost.Vše musí mít racionální a logické vysvětlení.

 

Citlivě zlatá – kombinace světle zlaté barvy se světle modrým pruhem. Tito lidé jsou tiší, citliví a spolehliví, neopouštějí své racionální základy. Touží po jistotě a stálosti. Mají rádi pohodlí a bezpečí, věci na svých místech.

 

Milující zlatá – světle zlatý pruh, který obepíná pruh zářivě červený. Tito lidé jsou optimističtí a zvídaví, mají přátelskou a společenskou povahu. Mívají spoustu energie, ale nepostupují systematicky, spíše nahodile. Neumí plánovat.

 

Zelená- tyto lidi přitahují peníze, moc a podnikání. Jsou velice inteligentní. Jsou velice soutěživí, rádi riskují. Nesnášejí, že by se mohli dopustit chyby. Nemají rádi, když jim někdo něco přikazuje. Stále je něco žene, aby dosahovali těch nejvyšších výkonů. Jsou příkladem workoholiků.

 

Modrá – rádi pečují o druhé a podporují je, nejdůležitější pro ně je láska, vztahy a duchovno. Neustále pomáhají druhým. Jsou velice citliví, rozpláčou se kvůli každé maličkosti. Jejich jednání vychází především z intuice. Umějí dávat, ale neumějí přijímat.

 

Fialová – tito lidé jsou vizionáři, vůdcové a učitelé, jsou zde proto, aby zachránili naši planetu.Často mají pocit, že mají vykonat něco významného. Dokáží doslova vidět budoucnost vnitřním zrakem. Jejich život bývá dramatičtější a náročnější. Jsou to hlubocí lidé s velkým soucitem, který zahrnuje celý svět.

 

Levandulová – jejich mysl naplňuje fantazie, sny, mýty, duchovní bytosti, andělé a víly. Mají sklon žít ve světě fantazie. Fyzická skutečnost jim připadá chladná a drsná. Bývají bledí a fyzicky oslabení. Neradi chodí ven, dávají přednost úniku před realitou.

 

Krystal- mají průzračnou aury, která mění barvu tak, aby ladila s aurou člověka, se kterým jsou v kontaktu. Tato barva je vzácná. Jako rození léčitelé mají dar pročišťovat ostatním jejich bloky. Jsou neobyčejně citliví.

 

Indigová – indigoví se na naší planetě objevili teprve nedávno. Jsou to živé příklady vyššího vědomí. Jsou duchovně vyspělí, čistí, vysoce intuitivní, nezávislí, nebojácní, citliví. Často popisují podrobnosti ze svých minulých životů nebe ze současného setkání s duchovními bytostmi. Jsou mimořádně pravdomluvní. Vyžadují od lidí kolem sebe naprostou poctivost.

 

 


comments powered by Disqus